Dr. Juhász  Valéria (PhD)

 tanszékvezető, főiskolai docens

telefon: (62) 546-040 vagy 544-781
e-mail:juhaszvaleria@jgypk.szte.hu
honlap

tovább…

 

Heraszika Viktória oktatásszervező, ügyvivő szakértő

telefon: (62) 54-4781
e-mail:heraszikaviktoria@jgypk.szte.hu

 

Dr. Basch Éva adjunktus

telefon: (62) 54-6302;
e-mail: basch@jgypk.szte.hu

tovább… 

 

Erdei Tamás tanársegéd

telefon: (62) 54-6302

e-mail: erdeit@jgypk.szte.hu

tovább…

 

Gaál Zsuzsanna mesteroktató

Telefon (62) 546-301
e-mail: zgaal@jgypk.szte.hu

tovább…

 

Dr. Sulyok Hedvig (PhD) egyetemi docens

telefon: (62) 54-6041
e-mail: sulyok@jgypk.szte.hu

tovább…

 

Óraadóink:

Árgilán Viktor tanársegéd

telefon: (62)54-6060

e-mail:gilan@jgypk.szte.hu

 

Dr. Bakti Mária (PhD)  főiskolai docens

telefon: (62) 54-6045

e-mail: bakti@jgypk.szte.hu

 

Dr. Burján Monika (PhD) főiskolai docens

telefon: (62) 54-6307

e-mail: bmonika@jgypk.szte.hu

 

Cseh Attila tanár  (Kommunikációs Iroda)

telefon: (62) 54-6214

e-mail: cseha@jgypk.szte.hu

 

Dr. Jancsák Csaba (PhD)  főiskolai docens

telefon: (62) 54-4797

e-mail: oktdh@jgypk.szte.hu

 

Dr. Kiss Gábor Ferenc (PhD)  főiskolai docens

telefon: (62) 54-6054

e-mail: kissgf@jgypk.szte.hu

 

Dr. Kocsisné Kálló Veronika tanársegéd

telefon: (62) 54-6296

e-mail:kallo.veronika75@gmail.com

 

Dr. Miklós Péter (PhD)  főiskolai docens

telefon: (62) 54-4786

e-mail:miklosp@jgypk.szte.hu

 

Pető Bálint adjunktus

telefon: (62) 54-6281

e-mail:petobalint@jgypk.szte.hu

 

Radics Márta gyakorlati oktató munkát segítő munkatárs

telefon: (62) 54-6305

e-mail:radicsmarta@jgypk.u-szeged.hu

 

Szurmik Zoltán tanár, drámatanár

e-mail:szurmikz@gmail.com

e-mail